Ліванці обеззброїли патруль ООН, закидавши його яйцями

Мешканці ліванського селища закидали ООНівців яйцями та камінням на знак протесту проти арешту місцевого хлопця. У миротворців відібрали зброю та авто.

Мешканці селища на півдні Лівану напали на патруль французьких миротворців ООН. Озброєні палицями та камінням ліванці відняли зброю у миротворців і закидали яйцями.

Офіційні представники армії Лівану заявили, що приводом для нападу місцевих жителів на миротворців став арешт юнака, який мешкає в селі. Він активно висловлював невдоволення перебуванням сил ООН в селі, за що і був затриманий. Нападники на французів вимагали відпустити юнака.

За словами ліванських військових, обеззброїв миротворців, збунтовані жителів двох сіл відібрали у французів автомобіль. Посилення конфлікту вдалося уникнути завдяки втручанню армії Лівану.

Військовослужбовці повернули миротворцям ООН транспортний засіб і конфіскували у місцевих жителів зброю, що належить французам. У зв'язку з цим ліванська сторона заявила, що інцидент вичерпано.

Миротворці ООН патрулюють кордон Лівану з Ізраїлем після лівано-ізраїльської війни 2006 року. Військове протистояння, метою якого було послаблення позицій руху "Хезбалла", тривало один місяць, жертвами бойових дій стали, за різними даними, від 1,5 до 2 тисяч людей.

Читайте також:

ОБСЄ запропонувала ввести до Киргизії міжнародні сили

Хезболла організувала в Лівані "джихад-туризм"

Ліван боїться стати полігоном для випробувань ізраїльської та іранської зброї в разі війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: