Ліванці відправлять судно з допомогою для Сектора Гази

Судно вирішено відправити по транзитному шляху через порт на Кіпрі. Кіпрська влада вже заявила, що не допустять цього.

Ліванські активісти мають намір відправити корабель з допомогою для блокованого Ізраїлем Сектора Газа 20 серпня, незважаючи на попередження про те, що це судно буде затримане на шляху до берегів регіону.

Корабель з гуманітарною допомогою не може відправитися до Ізраїлю безпосередньо з ліванського порту, бо Бейрут і Тель-Авів юридично до цих пір знаходяться у стані війни. Тому судно, яке називається Mariam, вирішено відправити по транзитному шляху, через порт на Кіпрі.

Однак кіпрська влада вже заявила, що не допустять цього, і якщо цей корабель прибуде в порт цього острова, то він буде затриманий, а всі особи, які знаходяться на його борту - депортовані в країну, громадянами якої вони є.

Проте організатор місії Самар Аль-Хадж сказав, що судно відправитися незважаючи на ці застереження. За його словами, воно привезе в Сектор Газа ліки для хворих на рак, книги та іграшки. На його борту будуть 75 активісток-жінок, які виступають проти блокади Ізраїлем Сектора Газа.

Нагадаємо, відправлення судів з допомогою Газі привертає до себе увагу громадськості після інциденту 31 травня 2010 р. Тоді шість суден, які везли допомогу в регіон, були захоплені військово-морськими силами Ізраїлю. При цьому було вбито дев'ять активістів, які знаходилися на борту одного з кораблів і були громадянами Туреччини і США.

Читайте також:

Глава Міноборони Ізраїлю взяв відповідальність за захоплення "флотилії свободи"

Ізраїль звільнив флагман "Флотилії свободи"

ООН створила комісію з розслідування захоплення "Флотилії свободи"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: