Ліванці вбили 16 палестинців

Операція, розпочата у відповідь на вбивство ліванського військового, проводилася під прикриттям артилерійського вогню.

Ліванці вбили 16 палестинців
фото: АР
В результаті п'ятничної спецоперації армії Лівану на території палестинського табору біженців Нахр аль-Барід на півночі країни убито щонайменше 16 палестинців, передає агентство Reuters. Також загинули троє військовослужбовців. 
Ліванці вбили 16 палестинців
фото: АР

Операція, розпочата у відповідь на вбивство ліванського військового, проводилася під прикриттям артилерійського вогню. Елітні підрозділи ліванської армії захопили ключові позиції угрупування "Фатх Аль-іслам" на півночі і сході табору. За даними військових, частина бойовиків сховалася в будинках мирних громадян, "використовуючи їх як живий щит". 

У  той же час, на одному з ісламістських інтернет-сайтів, який використовується для публікації заяв від імені терористичного угрупування "Аль-Каєда", в п'ятницю з'явився заклик захистити "Фатх Аль-іслам". Без врахування п'ятничних жертв за півтора тижні протистояння між екстремістами і урядовими військами загинули 35 лівійських військових, 29 бойовиків і не менше 20 цивільних осіб. Протягом п'ятниці поранення отримали 60 цивільних осіб і 17 військовослужбовців. 

Нагадаємо, що зіткнення розпочалися 20 травня, коли поліцейські під час арешту підозрюваних у пограбуванні банку палестинців, потрапили в засідку, організовану бойовиками. З того часу табір оточений підрозділами лівійської армії, яка хоче роззброїти екстремістів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: