Лівія буде помірною мусульманською демократією

Також в новій Лівії жінки будуть відігравати важливу роль.

Голова Національного перехідного ради Лівії Мустафа Абдул-Джаліл виступив з промовою в столиці країни Тріполі, у якій виклав свої плани розвитку країни.

Абдул-Джаліл заявив, що Лівія буде помірною мусульманською демократією, додавши, що нове керівництво не прийме екстремістської ідеології.

Він підкреслив, що в новій Лівії жінки також будуть відігравати важливу роль.

Тисячі лівійців зібралися на площі Тахрір, щоб послухати його. На цій же площі раніше полковник Каддафі виступав з промовами на мітингах своїх прихильників.

Декількома годинами раніше полковник Каддафі звернувся до своїх прихильників через сирійський телеканал, закликаючи їх продовжувати боротьбу.

З лютого 2011 р. в Лівії йде громадянська війна між прихильниками і супротивниками Каддафі. На боці останніх в хід бойових дій втрутився НАТО після прийняття відповідної резолюції Ради безпеки ООН.

Наприкінці серпня за підтримки Північноатлантичного альянсу і його союзників супротивники колишнього режиму захопили столицю Лівії м. Тріполі. Сили НПС в даний час контролюють більшу частину Лівії, але прихильники Каддафі все ще утримують в своїх руках міста Сірт і Бені-Валід.

Читайте також:

Китай визнав нову владу Лівії

Каддафі виступив із новим зверненням до лівійського народу

Війська Каддафі напали на нафтопереробний завод

Нігер надав притулок синові Каддафі

Лівія відновила видобуток нафти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: