Лівія покликала до себе міжнародних спостерігачів

В уряді Каддафі спростували заяви опозиції про те, що війська, які підтримують Каддафі, продовжують атаки на повстанців.

 Лівія звернулася до урядів Мальти, Туреччини та Китаю з проханням прислати в країну своїх спостерігачів, які стежили б за дотриманням перемир'я між військами Муаммара Каддафі і повстанцями. Про це західним СМІ повідомило джерело у лівійській адміністрації.

Джерело також спростувало заяви представників опозиції про те, що війська, які підтримують Каддафі, продовжують атаки на повстанців.

Армія "поважає" укладене перемир'я і "буде захищати громадян", запевнив чиновник.

Тим часом, влада Мальти заявила, що готова надати свій повітряний простір для операцій, спрямованих на підтримку заборони на польоти над Лівією, проте підкреслила, що не дозволить використовувати сам острів в якості військової бази.

Раніше, нагадаємо,  президент США Барак Обама поставив ультиматум Муаммару Каддафі, вимагаючи негайного припинення вогню, відведення військ від Бенгазі, при цьому пообіцявши не починати сухопутну операцію на території арабської республіки.

У той же час у Європі почалась підготовка до військової операції режиму Каддафі. Данія та Бельгія запросили дозволу у своїх парламентів на використання військових в операції в арабській республіці.

Читайте також:

Клінтон про ситуацію у Лівії: наша мета - повалення Каддафі

Україна визначилась з офіційною позицією щодо війни в Лівії

Повстанці у Бенгазі зустріли резолюцію ООН салютом

Каддафі обіцяє збивати цивільні лайнери у відповідь на можливу інтервенцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: