Лівія спростувала чутки про втечу дружини і дочки Каддафі

За словами заступника міністра закордонних справ Лівії Халіда Каїм, Сафія і Аїша Каддафі знаходяться в Тріполі, а всі розмови про те, що вони покинули країну, є чутками.

Влада Лівії офіційно спростувала інформацію про виїзд дружини і дочки Муаммара Каддафі з країни.

За словами заступника міністра закордонних справ Лівії Халіда Каїм, Сафія і Аїша Каддафі знаходяться в Тріполі, а всі розмови про те, що вони покинули країну, є чутками.

Також Каїм спростував інформацію, яка широко розповсюдилася про те, що глава лівійського Міністерства нафтової промисловості Шукрі Ганем перейшов на бік повстанців. За словами Каїм, Ганем разом з дружиною знаходиться у Відні в рамках ділової поїздки, у той час як дві його дочки залишаються в Тріполі.

Тим часом, польське радіо з посиланням на "Аль-Джазіру" повідомило про те, що Сафія і Аїша Каддафі можуть перебувати на території Польщі. Ніяких офіційних коментарів з цього приводу не надходило.

Інформація про те, що дружина і дочка Муаммара Каддафі покинули країну і знаходяться на території Тунісу, з'явилася 18 травня. Майже відразу міністерство внутрішніх справ Тунісу заявило, що нікого з родичів полковника на території країни немає. Також туніська влада зазначила, що якщо б члени сім'ї Каддафі перетнули кордон, вони б відразу були взяті під варту, так як на них поширюється заборона ООН на поїздки в інші держави.

Про втечу Шукрі Ганема повідомлялося 16 травня. Деякі джерела стверджували, що він перейшов на бік повстанців, у той час як за іншою інформацією, він просто покинув країну. Варто відзначити, що це було вже не перше повідомлення про втечу Ганема. Ще в березні "Аль-Джазіра" повідомляла про те, що міністр переправився в Туніс. Тоді цю інформацію спростував сам Ганем, давши інтерв'ю західним журналістам.

Читайте також:

ЗМІ: міністр оборони Лівії намагався убити Каддафі, але сам був застрелений

Канада зібралася бомбити Лівію за допомогою лазера

Росія зробила неможливе: у Лівії на її боці опинилися і Каддафі, і повстанці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: