Лівія відмовилась від російської зброї

Керівник Національного перехідної ради (НПС) Лівії Мустафа Абдель Джаліл заявив, що надалі його країна відмовиться від закупівель російських озброєнь.

Нова влада Лівії відмовилася від закупівлі російської зброї. Про це повідомив керівник Національного перехідної ради (НПС) Лівії Мустафа Абдель Джаліл.

За його словами, Лівія в майбутньому просто не треба буде таких значних обсягів зброї, як це було при Муаммар Каддафі.

Разом з тим Джаліл пообіцяв, що РФ займе гідне місце в Лівії.

"Росія підтримала лівійську революцію, і її роль в новій Лівії буде відповідати цій підтримці", - сказав представник нової влади.

При цьому він особливо подякував Москву за те, що вона не стала застосовувати право вето при голосуванні по резолюції 1973. Ця резолюція дала НАТО право застосувати силу проти урядових військ, що значною мірою сприяло перемозі противників Каддафі.

Джаліл також висловив розуміння того факту, що Росія не була в числі країн, котрі першими визнали нову лівійську владу. За його словами, це не означає, що Москва була проти революції.

Нагадаємо, з початку громадянської війни в Лівії у лютому 2011 року ім'я лівійського лідера не сходить з перших шпальт газет по всьому світу. Лівійські повстанці захопили Тріполі і останнім оплотом прихильників полковника залишається його рідне місто Сирт. Де перебуває сам Каддафі, достеменно невідомо.

Читайте також:

Алжир відмовив Каддафі у наданні притулку

Лівійські повстанці вирішили розстріляти Каддафі

У резиденції Каддафі знайшли альбом з фотографіями Кондолізи Райс

Сімейний фотоальбом полковника Муаммара Каддафі

ВідеоЛівія відмовилась від російської зброї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: