Лівійська опозиція вже торгує нафтою

Лівійські повстанці, які зараз контролюють родовища, на яких щодня виробляється від ста до 130-ти тисяч барелів, досягли угоди з Катаром про продаж нафти.

Представники лівійської опозиції вже готові продавати нафту Катару. Повстанці повідомили, що вони вже досягли угоди і перша поставка повинна відбутися наступного тижня.

За їхніми словами, вони зараз контролюють родовища, на яких щодня виробляється від ста до 130-ти тисяч барелів. Повстанці не виключають, що ця цифра виросте в три рази.

Нагадаємо, що супротивники лідера Лівії Муаммара Каддафі в неділю вранці зайняли нафтовий порт Рас-Лануф і порт Брега на сході країни, відбивши міста у прихильників Каддафі.

Днем раніше супротивники Каддафі після тривалих боїв увійшли в місто Адждабія. Опозиціонери стверджують, що зараз ці міста під їхнім повним контролем.

Відзначимо, що конфлікт у Лівії почався в середині лютого, коли почалися виступи з вимогою відставки Каддафі, який керує країною більше 40 років. Згодом вони переросли в збройне протистояння між урядовими силами і повстанцями, які захопили склади з озброєннями.

Радбез ООН 17 березня ухвалив резолюцію, яка передбачила введення безпольотної зони над Лівією і надала можливість проведення іноземної військової операції проти сил Каддафі.

Більше про події в Лівії читайте тут.

Читайте також:

Каддафі запропонував 350 євро за голову кожного повстанця

Повстанці відбили у військ Каддафі два ключових нафтових порти Лівії

Каддафі закликав створити "ісламську коаліцію" для війни із Заходом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: