Лівійське керівництво роздало населенню по 400 доларів

Влада Лівії виділяє кожній сім'ї по 400 доларів і продукти харчування, а також підвищує зарплату бюджетникам.

Лівійське керівництво, що намагається всіма силами утриматися при владі, оголосило про масову фінансову допомогу населенню, включаючи підвищення зарплати, видачу продуктів харчування та інші посібники.

Про це повідомляє місцеве телебачення.

Згідно з повідомленням, кожна лівійська родина отримає по 500 динарів (400 дол.) в рахунок компенсації у зв'язку з різким зростанням цін на продовольство. Крім того, зарплати деяких категорій бюджетників будуть підвищені на 150%, повідомив державний телеканал.

Акції протесту в лівійських провінціях з вимогою відставки Муамара Каддафі, який правив у країні вже 42 роки, тривають з 15 лютого. За даними міжнародних організацій, влада жорстоко пригнічує демонстрації, а у сутичках із силами безпеки та іноземними найманцями загинули від 600 до однієї тисячі осіб, близько 4 тисяч отримали поранення. Іноземні держави проводять масову евакуацію своїх громадян з Лівії, тоді як лівійська влада загрожують посилити дії відносно супротивників режиму.

Днями Каддафі виступив зі зверненням до народу, в якому заявив, що залишати владу і країну не збирається.

В даний час крім Лівії - країни з багатющими в Африці запасами нафти, безлади продовжуються в Ємені та Бахрейні, антиурядові виступи так само відмічені в Іраку та Ірані.

Читайте також:

Злякавшись революції, король Саудівської Аравії подарує підданим 35 млрд доларів

На тлі революцій у арабському світі уряд Кувейту подарував кожному жителю по 10 тисяч

Влада Ємену не пішла слідами Каддафі, заборонивши розстрілювати демонстрантів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: