Лівійське ТБ показало сина Каддафі, якого повстанці оголосили убитим

Раніше керівництво лівійських повстанців повідомило, що 28-річний Хаміс аль-Каддафі загинув у ніч на 5 серпня під час авіанальоту НАТО.

Лівійське телебачення у вівторок, 10 серпня, продемонструвало відеозапис, на якому син Муаммара Каддафі Хаміс, про загибель якого минулого тижня повідомили заколотники, відвідує поранених при авіанальоті.

За твердженням ТБ, відеозапис було зроблено у вівторок. Якщо це відповідає реальності, то він стане першим доказом того, що Хаміс живий.

Раніше керівництво лівійських повстанців повідомило, що 28-річний Хаміс аль-Каддафі загинув у ніч на 5 серпня під час авіанальоту НАТО на командний пункт міста Злітан, контрольованого військами Каддафі. Цей стратегічно важливий пункт розташований в 150 кілометрах на схід від Тріполі і за нього довгий час триває боротьба між вірними Каддафі силами і повстанцями.

Усього під час бомбардування Злітана, за даними повстанців, загинули 32 людини. Командування НАТО офіційно не підтверджувало цю інформацію.

Хаміс аль-Каддафі є випускником військової академії в Тріполі, потім навчався в Москві, де закінчив Військову академію імені Фрунзе.

Бригада під командуванням Хаміса аль-Каддафі, що складається з 10 тисяч осіб, вважається багатьма експертами найбільш боєздатним підрозділом лівійської армії. За даними Reuters, бригада молодшого сина Каддафі також виконує функції служби контррозвідки та безпеки.

У березні 2011 року в ЗМІ вже з'являлися повідомлення про загибель Хаміса, проте ці чутки були спростовані після того, як Хаміс аль-Каддафі повернувся в стрій лівійської армії.

Усього від двох шлюбів Муаммар Каддафі мав сімох синів і одну дочку. У ніч на 1 травня один із семи синів полковника - 29-річний Саїф аль-Араб - загинув у результаті авіаудару сил НАТО по району Баб аль-Азізія, де розташовується резиденція Каддафі. Разом з ним загинули троє онуків Каддафі.

Читайте також:

МЗС Франції: НАТО недооцінила здатність сил Каддафі до опору

Франція віддала лівійським повстанцям мільйони Каддафі

Повстанці розгорнули новий наступ на заході Лівії

ВідеоЛівійське ТБ показало сина Каддафі, якого повстанці оголосили убитим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: