Лівійські повстанці назвали себе Національною визвольною армією

Львійські опозиціонери назвали себе національною визвольною армією, а також висловили сподівання, що ця назва сприятиме зростанню професіоналізму у лавах повстанців.

Тимчасова національна рада Лівії оголосила про те, що повстанські сили, які воюють проти Муаммара Каддафі, відтепер називатимуться Національною визвольною армією.

Автори документа висловлюють сподівання, що нова назва буде сприяти зростанню професіоналізму і дисциплінованості у лавах повстанців.

Раніше в квітні для надання допомоги повстанським силам в Лівію прибули військові радники з Італії, Великобританії і Франції, які, згідно з офіційними заявами, надають в Бенгазі технічну та організаційну підтримку супротивникам режиму Каддафі, допомагаючи захищати цивільне населення і розподіляти гуманітарну допомогу.

У середині лютого в Лівії почалися масові демонстрації з вимогою відходу правлячого більш ніж 40 років Каддафі, які згодом переросли у громадянську війну між урядовими силами і повстанцями. Лівійський лідер неодноразово заявляв, що виступи організувала "Аль-Каїда", і він не має наміру йти у відставку.

19 березня коаліція п'яти західних країн - США, Франції, Великобританії, Канади та Італії - після відповідної резолюції ООН почала завдавати ракетні удари по території Лівії.

31 березня керівництво операцією в Лівії перейшло до представників командування НАТО. Метою операції Північноатлантичного альянсу, що отримала назву Об'єднаний захисник, є забезпечення ембарго на постачання зброї, безпольотної зони і заходів із захисту цивільного населення.

Читайте також:

Від Каддафі втекли 120 військових на чолі з п'ятьма генералами

ЗМІ: Мєдвєдєв переконує Каддафі піти у відставку

Британська розвідка: у Каддафі розвивається параноя, він ховається у лікарнях

Росія визнала Національну перехідну раду Лівії

ВідеоЛівійські повстанці назвали себе Національною визвольною армією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: