Лівійські повстанці не погодились на перемир'я

За словами одного з лідерів повстанців, "весь світ знає, що Каддафі брехун".

 Один з керівників лівійських повстанців Халіфа Хефтір заявив, що перемир'я, запропоноване урядом Муаммара Каддафі вдень 18 березня, в Бенгазі ніхто не сприймає всерйоз.

"Це не має значення для нас, Каддафі блефує", - заявив Хефтір. Він додав, що лівійський лідер "ніколи не говорить правду", і "весь світ знає, що Каддафі брехун: він, його сини, вся його сім'я і оточення завжди брешуть".

Кореспонденти західних ЗМІ у Бенгазі повідомляють, що лівійська опозиція збирається підняти нове повстання і продовжити свою боротьбу до повалення режиму в Тріполі.

Тим часом  до пропозиції лівійського уряду про перемир'я насторожено поставилася Франція, яка заявила, що загроза мирним жителям в Лівії все одно зберігається. У свою чергу, прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заявив, що судити Каддафі будуть не за його словами, а за справами .

Наразі достовірної інформації про припинення бойових дій на всій території Лівії немає. За даними деяких ЗМІ, в місті Місурата йдуть важкі бої, населений пункт піддається артилерійському обстрілу.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Лівії Муса Куса заявив, що його країна виконає вимоги резолюції Ради безпеки ООН. За його словами, вірні уряду війська негайно припиняють всі бойові дії, а політичне керівництво готове до переговорів з усіма силами, які виступають за збереження цілісності Лівії.

Нагадаємо, раніше РБ ООН ухвалила резолюцію, в якій міститься вимога негайно припинити насильство в країні. Документ також закріплює за світовим співтовариством право застосувати будь-які заходи для недопущення насильства щодо мирного населення Лівії, за винятком наземної операції.

Дипломати низки європейських країн уже оголосили, що військова операція проти Лівії може розпочатися у будь-який момент. Взяти участь в обстрілі планували Британія, Франція, і, можливо, США. Свою участь також підтвердив Катар.

Читайте також:

Україна визначилась з офіційною позицією щодо війни в Лівії

НАТО оголосило про готовність бомбити Лівію

ООН оголосила про створення безпольотної зони над Лівією

ВідеоЛівійські повстанці не погодились на перемир'я

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: