Лівійські повстанці пішли у організований наступ

Цього разу сили опозиціонерів більш структуровані, в них з'явилася подоба дисципліни. Наступом командують професійні офіцери.

Загони лівійських повстанців 1 квітня почали наступ на портове місто Брега, яке урядові війська відбили в них двома днями раніше.

За інформацією західних кореспондентів, що перебувають на місці подій, цього разу сили опозиціонерів більш структуровані, в них з'явилася подоба дисципліни. Наступом командують професійні офіцери.

Наступ розгортається у сусідньому з Брегою місті Адждабія. На виїзді з міста стоять блокпости, через які на фронт пропускають тільки тих, у кого є серйозна зброя. Цивільні з сокирами та мисливськими рушницями залишають у місті.

У напрямку Бреги з Адждабії виїжджають вантажівки з ракетними установками та іншою важкою зброєю. Повстанці стверджують, що їх наступ вперше скоординовано та підготовлено заздалегідь.

Раніше загони повстанців представляли собою погано озброєних цивільних, у лавах яких панував хаос і безлад. Через відсутність якої-небудь дисципліни повстанці розбігалися при перших ознаках нападу з боку сил Муаммара Каддафі.

Наразі на сході Лівії жодна з сторін не може отримати істотної переваги і здобути рішучу військову перемогу. В останні дні прибережні населені пункти по кілька разів переходили з рук в руки.

Все про події у Лівії читайте тут

Читайте також:

ЗМІ: Каддафі готова зрадити "брудна дюжина" соратників

У США закінчуються гроші на війну у Лівії

Нідерланди приєдналися до військової операції проти Лівії

ВідеоБойові дії в Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: