Лівійські повстанці попросили Захід направити їм на допомогу війська

США відправили лівійській опозиції 25 млн доларів, але ті просять ще направити до Лівії іноземних солдатів.

Представники лівійських повстанців у місті Місурата, яке взяли в облогу сили Муаммара Каддафі, закликали Великобританію і Францію направити їм на допомогу війська.

Член керівництва міської повстанського ради Нурі Абдулла Абдуллаті зазначив, що раніше вважав присутність іноземних солдатів в Лівії неприйнятною, але після того, як сили Каддафі почали застосовувати авіацію і установки "Град", "ми просимо допомоги - виходячи з гуманітарних та ісламських принципів".

Режим Каддафі різко засудив намір Лондона направити на схід Лівії 12 військових консультантів, заявивши, що це тільки погіршить ситуацію.

Тим часом США виділили лівійським повстанцям 25 млн доларів для закупівлі автомобілів, медичних препаратів і обладнання, захисних костюмів, рацій. При цьому американську фінансову допомогу не можна використовувати для закупівлі зброї.

20 квітня в південно-східних районах Місурати тривають запеклі бої. Військова авіація НАТО продовжує завдавати ударів по об'єктах уряду Муаммара Каддафі. Однак, незважаючи на підтримку з повітря, лівійська опозиція не може домогтися значних успіхів. Як політики, так і військові визнають, що зараз в Лівії склалася патова ситуація, коли обидві сторони конфлікту не можуть досягти перемоги.

Читайте також:

Каддафі роздає солдатам "Віагру", щоб вони ґвалтували жінок повстанців

Європа затвердила план відправки сухопутних військ до Лівії

У війні проти Каддафі застосували кібернетичну зброю

НАТО знищило третину військового потенціалу Лівії

ВідеоЛівійські повстанці попросили Захід направити їм на допомогу війська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: