Лівійські повстанці розпочали масштабний наступ на місто Брега

З боку Адждабії - оплоту опозиціонерів на сході країни - у бік Брегі виїхали численні позашляховики, оснащені кулеметами, а також бойова техніка, включаючи бронетранспортери.

Лівійські повстанці почали великомасштабний наступ на місто Брега, що знаходиться під контролем урядових військ. Як повідомляється, з боку Адждабії - оплоту опозиціонерів на сході країни - у бік Брегі виїхали численні позашляховики, оснащені кулеметами, а також бойова техніка, включаючи бронетранспортери.

За словами постанців, їм вже вдалося просунутися на відстань 20 кілометрів від Брегі, причому опозиція продовжує витісняти урядові війська. "Дуже скоро ми будемо там. П'ятничну молитву проведемо вже в Бреге", - заявив представник опозиції Осман аль-Маграбі.

Наступу передували два дні сутичок в пустелі між двома містами, під час яких повстанці втратили десятки людей убитими і пораненими. У той же час незалежно перевірити ситуацію на лінії зіткнення сторін поки не можна - ні повстанці, ні урядові війська не пускають журналістів на свої позиції.

Ще до початку наступу по позиціях військ Каддафі у місті Брега і її околицях авіація НАТО (включаючи вертольоти) завдавала постійні удари з повітря.

За останні місяці фронт на сході Лівії стабілізувався між Адждабією і Брегою. Нечасті спроби відбити у противника одне або інше місто незмінно закінчувалися провалом.

Нагадаємо, що в іншому регіоні Лівії - Західних горах - 14 червня повстанці добилися тактичного успіху, взявши під свій контроль місто Кикл. Цей населений пункт розташований в 150 кілометрах від Тріполі.

Читайте також:

Каддафі заявив, що готовий до переговорів з НАТО

Каддафі за партією в шахи розповів, чому ніколи не покине Лівію

Дочка Каддафі подала до суду на Саркозі та НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: