Лівійські повстанці відбили у Каддафі нафтоналивний порт

Загони лівійських повстанців зараз очолюють офіцери. Вони змогли здобути великий нафтоналивний порт Брега та одноіменне місто.

Загони лівійської опозиції вдень 4 квітня зуміли, в основному, витіснити війська Муаммара Каддафі з великого нафтоналивного порту Брега і однойменного населеного пункту.

"Зараз місто перебуває під контролем наших сил, ми проводимо зачистку університетського кампусу", - повідомив лейтенант Муфта Омар Хамза, який до повстання служив у ВПС Лівії.

Брега простягнулася на кілька кілометрів уздовж середземноморського узбережжя в східній Лівії. В межі міста знаходяться кампус місцевого університету, нафтопереробний завод, житлова зона а також порт.

Бої за цей населений пункт йшли кілька днів. З боку повстанців в них вперше брали участь не просто загони добровольців, а більш-менш регулярні частини повстанської армії під командуванням офіцерів.

Захоплення Бреги відсуває лінію фронту від міста Адждабія, - основної бази повстанців в останні кілька днів.

Про втрати з обох сторін в ході боїв поки нічого не повідомляється, проте відомо, що в с п'ятниці повстанці втратили там трохи більше 20 людей.

Далі на захід лежить невелике місто Рас-Лануф, де розташований найбільший в Лівії нафтоналивний порт. Як і Брега, Рас-Лануф за півтора місяця громадянського протистояння кілька разів переходив з рук в руки.

Все про події у Лівії читайте тут

Читайте також:

Війська Каддафі відвойовують північ Лівії: місто Зінтан в облозі

США припинили участь у військовій операції в Лівії

Каддафі відкинув пропозицію про перемир'я з повстанцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: