Лівійські повстанці відмовилися видавати Шотландії засудженого за вибух літака

Лівійські повстанці не дозволили екстрадувати співвітчизника, що звинувачується за вибух літака.

Лідери лівійських повстанців відмовили Шотландії в екстрадиції лівійця Абделя Бассета Алі аль-Меграхі, засудженого за вибух літака над Локербі в 1988 році, який був відпущений на свободу через погіршення здоров'я, повідомляє "Бі-бі-сі".

Меграхі вийшов на свободу два роки тому після того, як лікарі поставили діагноз, що він помре від раку простати протягом двох місяців.

Його звільнення викликало гнівну реакцію у Великобританії та США і закиди на адресу Лондона в тому, що Меграхі був звільнений в обмін на обіцянку режиму Каддафі про поглиблення співробітництва з британською нафтовою корпорацією ВР.

Меграхі досі живий і кілька тижнів тому був помічений на одному з масових мітингів, які проходили в північноафриканській країні на підтримку Муамара Каддафі.

Лайнер американської авіакомпанії Pan Am був підірваний над шотландським містечком Локербі в 1988 році, загинули 270 людей. Меграхі - єдина людина, засуджена по цій справі.

У лютому екс-міністр юстиції Лівії Мустафа Джаліл, який став прем'єр-міністром у повстанській Перехідній національній раді заявив, що Каддафі особисто віддав наказ про вибух літака над Локербі в грудні 1988 року.

Читайте також:

Шотландія відпустить лівійського терориста, який винен в смерті 270 людей

Великобританія злякалася помсти Каддафі: він повторить теракт над Локербі

"Локербійський бомбист" опублікував докази своєї непричетності до теракту

Лівійського терориста зустріли як національного героя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: