Лівійські повстанці взяли у полон генерала

На початку громадянської війни генерал Абдул Набіха Зайіда керував підрозділами урядової армії, які штурмували Місурату, після втрати міста він став командувати обороною Злитана.

Загін лівійських повстанців з Місурати, який просунувся далі за інші загони на захід - у напрямку міста Злитан - взяв у полон генерала урядової армії Абдул Набіха Зайіда.

На початку громадянської війни генерал керував підрозділами урядової армії, які штурмували Місурату, після втрати міста він став командувати обороною Злитана.

"Він знаходиться у нас. За ним добре доглядають", - сказав Мохаммед Фрер, що відповідає в Місураті за полонених. За його словами, з генералом розмовляють представники військової розвідки повстанців, а після його передадуть до спеціальної в'язниці для полонених. Зайіду, за його ж прохання, надали інсулін, оскільки він хворіє на діабет.

Згідно із заявами лівійської опозиції, роз'їзд з 11 повстанців випадково натрапив на генерала, який знаходився в своєму будинку. Будівлю оточили, після чого Зайід здався.

Питання до полоненого є не тільки у військової розвідки, а й у місцевих правозахисників, зайнятих розслідуванням військових злочинів під час битви за Місурату. Вони не втрачають надії також поговорити з генералом.

Тим часом підрозділи повстанців займають позиції навколо Злитану, готуючись до вирішального штурму міста. Одночасно з цим опозиціонери продовжують наступати на Брегу на сході країни, готуватися до атаки на Гарьян в Західних Горах і частково перерізали шляхи постачання урядових сил на півдні - в районі міста Сабха.

Читайте також:

Повстанці відкрили новий фронт на півдні Лівії

США заявили про готовність надати притулок Каддафі

Західні ЗМІ: зброю для лівійських повстанців перевозили на круїзних кораблях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: