Лівійські повстанці захопили стратегічно важливе місто

Взяття Каліша відкриває повстанцям пряму дорогу на велике місто Гарьян, розташоване на східному краю гірського хребта. У цьому місті знаходиться важлива база постачання лівійської армії.

Лівійські повстанці вдень 6 липня в результаті масштабного наступу захопили стратегічно важливе місто Каліш, розташоване на південь від Західних Гор.

Як повідомляється, противники Муаммара Каддафі увійшли в населений пункт після шестигодинного бою. Урядові війська спішно втекли, не встигнувши навіть забрати з собою все майно. За оцінками командирів повстанців, в цьому бою їм протистояли близько тисячі солдат військ Каддафі.

Взяття Каліша відкриває повстанцям пряму дорогу на велике місто Гарьян, розташоване на східному краю гірського хребта. У цьому населеному пункті знаходиться важлива база постачання лівійської армії, крім того, через нього проходить шосе, що зв'язує столицю Тріполі з півднем країни.

Захоплення Гарьяна повстанці називають стратегічною метою свого наступу в Західних Горах. Від столиці його відділяють лише близько 50 кілометрів по шосе.

На відміну від городян сходу Лівії та Місурати, бербери, що живуть в горах, в останні тижні постійно наступають, відвойовуючи у урядових військ все нові території. Разом з тим, їх недавній наступ рівниною в напрямку міста Бір аль-Ганам провалилося, оскільки повстанці не зуміли забезпечити безпеку флангів наступаючої угруповання.

Новий наступ, в якому беруть участь кілька тисяч бійців, розвивається не на північ, а на схід, причому йде переважно в гірській місцевості.

Читайте також:

Всупереч чуткам про відхід від влади Каддафі завдав потужного удару по Місураті

Після падіння режиму Каддафі НАТО віддасть Лівію ООН

Син Каддафі заявив, що на його батька полюють закинуті до Лівії диверсанти

Каддафі готовий перенести військові дії в Європу

ВідеоЛівійські повстанці захопили стратегічно важливе місто

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: