Лівійські повстанці заявили про смерть одного з синів Каддафі

Лівійські повстанці в черговий раз заявили про смерть сина Каддафі - Хаміса, а також екс-глави лівійської розвідки Абдули Сануссі.

Один із синів полковника Муаммара Каддафі - Хаміс, ймовірно, убитий під час збройного зіткнення у міста Тархуна, повідомили лівійські повстанці.

Прес-секретар повстанців Ахмед Лазні в інтерв'ю телеканалу Al Arabiya TV сказав, що під час цієї ж сутички разом з сином Каддафі був убитий і колишній глава лівійської розвідки Абдулла Сануссі, повідомляє ВВС.

"У нас є практично достовірні дані, що Хаміс Каддафі та Абдулла Сенуссі були вбиті в суботу підрозділом національної визвольної армії під час зіткнень в Тархуні, на шосе на схід від Тріполі", - повідомив представник повстанців.

Абдулла Сенуссі є зятем Каддафі. Він, як і Хаміс Каддафі, були ключовими фігурами в ієрархії лівійської влади.

Відзначимо, що тиждень тому вже надходили непідтверджені повідомлення про
загибель
їх обох.

В кінці серпня революційним силам вдалося увірватися в Тріполі, зокрема, 23 серпня вони захопили резиденцію Каддафі в районі Баб аль-Азізія. Самого диктатора там не виявилося.

29 серпня стало відомо про те, що дружина Каддафі Сафія, його дочка Аїша і двоє синів, Мохаммед і Ганнібал, знаходяться на території Алжиру. Вони прибули туди вранці того ж дня, перейшовши лівійсько-алжирський кордон.

Національна перехідна рада Лівії (НПР) відразу ж оголосила про намір повстанської влади добиватися екстрадиції сім'ї Каддафі. Проте з цим у повстанців можуть виникнути труднощі, оскільки Алжир до сих пір не визнав НПР законною владою в Лівії.

Місцезнаходження самого полковника невідомо. 29 серпня італійські ЗМІ з посиланням на високопоставлених лівійських дипломатів повідомляли, що Каддафі разом із сином Сааді ховається в місті Бані-Валід в ста кілометрах на південь від Тріполі. Також повідомлялося про загибель другого сина лівійського лідера - Хаміса.

Читайте також: 

Алжир дозволить родині Каддафі виїхати в іншу країну

Мародери зняли на відео розкішні апартаменти доньки Каддафі

У резиденції Каддафі знайшли альбом з фотографіями Кондолізи Райс

Дочка Каддафі Аїша вагітна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: