Лівійські повстанці звинуватили Каддафі у порушенні перемир’я

Місто Місурата наразі піддається безперервному артилерійському і танковому обстрілу, причому снаряди рвуться всюди, включаючи житлові квартали.

 Лівійські повстанці повідомили, що війська, лояльні полковнику Муаммару Каддафі, почали великомасштабний наступ на місто Місурата, розташований на захід від Тріполі.

Нагадаємо, раніше, вдень 18 березня, офіційний Тріполі заявив про припинення всіх бойових дій. Це стало відповіддю на прийняття Радою безпеки ООН резолюції, в якій міститься вимога негайно припинити насильство в країні.

За словами представника Національної перехідної ради Мухаммада Алі, Місурата наразі піддається безперервному артилерійському і танковому обстрілу, причому снаряди рвуться всюди, включаючи житлові квартали.

У лікарні надходять десятки поранених, більшість з яких - мирні жителі, включаючи дітей. У той же час повстанці, що обороняють Місураті, стверджують, що місто все ще знаходиться під їх контролем.

Представник уряду Лівії Муса Ібрагім у відповідь на звинувачення опозиції заявив, що ніякі бойові дії в жодному з регіонів країни не ведуться. Перемир'я, за його словами, зберігається і в Місураті.

Тим часом на сервісі YouTube з'явився відеозапис артобстрілу, автори якої стверджують, що вона була зроблена в Місураті вдень 18 березня - вже після того, як міністр закордонних справ Лівії Муса Куса оголосив перемир'я.

Третє за кількістю мешканців місто Лівії одним з перших підняло повстання проти Муаммара Каддафі. Державне телебачення вже кілька разів оголошувало його "очищеним від терористів", однак місто все ще тримає облогу.

17 березня Каддафі оголосив, що опір в Місураті буде придушене до ранку 18 березня.

Нагадаємо, раніше НАТО заявило, що готове взяти участь у міжнародній військовій операції проти режиму Муаммара Каддафі.

Читайте також:

У Тріполі сталася серія вибухів

Клінтон про ситуацію у Лівії: наша мета - повалення Каддафі

Лівійські повстанці не погодились на перемир'я

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: