Лівійські революціонери залякують Каддафі, створивши Раду з протидії його диктатурі

Лівійські революціонери захопили ще одне місто, неподалік від Тріполі, та створили раду з боротьби проти диктатури Каддафі.

Прихильники повалення лівійського лідера Муамара Каддафі на сході країни заявили про формування національної ради, яка буде діяти від імені революції в Лівії.

Нова національна лівійська рада сформована після зустрічі з опонентами Каддафі у місті Бенгазі, який знаходиться під контролем опозиції, повідомив представник ради Хафіз Гхога.

За його словами, рада не є тимчасовим урядом, а діє як орган влади революції.

Також опозиціонери в Лівії захопили владу в місті Ез-Завія, який знаходиться в 50 км від столиці Тріполі.

Сьогодні влада Лівії запросили журналістів в Ез-Завію, щоб продемонструвати - місто знаходиться під контролем урядових сил.

Однак замість прихильників лідера Лівії Муаммара Каддафі, журналісти побачили озброєних опозиціонерів. Вони зводили в центрі міста барикади і встановлювали свій прапор.

"Це наша революція", - скандували сотні людей.

"Ез-Завія вільний як міста Місрата і Бенгазі", - сказав один з повстанців на ім'я Мустафа.

Тим часом у Бенгазі, який вже захопили протестувальники, готуються до запеклого опору Каддафі та його силам в Тріполі, якщо це буде знадобиться. Протестувальники сформували повстанську армію. Повстанці вчать мирних жителів поводитися зі зброєю, і роздають їм автомати та набої.

З 15 лютого в Лівії проходять масові акції протесту, учасники яких домагаються відставки Муамара Каддафі, 42 роки править країною. Влада жорстко придушують антиурядові виступи. За час протистояння в Лівії загинули, за різними оцінками, від 600 до двох тисяч чоловік, близько чотирьох тисяч отримали поранення.

Муаммар Каддафі раніше заявив про намір видати своїм прихильникам зброю з військових складів.

Жителі столиці Лівії Тріполі готуються до нового витка протистояння з владою після заяви лідера країни Муаммара Каддафі про його намір видати своїм прихильникам зброю з військового арсеналу.

З 15 лютого в Лівії проходять масові акції протесту, учасники яких домагаються відставки Муамара Каддафі, 42 роки править країною. У країні загинули, за різними оцінками, від 600 до 2 тисяч людей, близько 4 тисяч отримали поранення.

Читайте також: 

У розправі над лівійцями беруть участь найманці зі Східної Європи

Каддафі відкрив склади зі зброєю: підлеглі бояться, що він збожеволів

З'явилися докази масових розстрілів у Лівії (відео)

В Лівії нелегально працюють українські бойові льотчики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: