Лівійські жінки готують до нападів чани з гарячим маслом

У лівійській столиці Тріполі час від часу лунає стрілянина. Мешканці країни ховають загиблих і готуються до самооборони. Все більше військових переходять на бік революції.

Масові протести в Лівії тривають. Все більше військових переходять на бік опозиції, однак час від часу у столиці Тріполі лунає стрілянина.

Як розповів очевидець, який перебуває у Тріполі, там відключені сервіси Twitter і Facebook, але працює електронна пошта.

Мешканці країни ховають загиблих і готуються до самооборони. Жінки, зокрема, заготовляють чани з окропом і гарячим маслом, щоб, у разі необхідності, відбити напади мародерів і найманців на їхні будинки.

Як випливає з повідомлень, багато районів країни, головним чином, на сході, вже перейшли на бік опозиції і контролюються супротивниками полковника Муаммара Каддафі. Під контролем лівійського лідера поки залишається Тріполі, але і там опір набуває все більшого розмаху.

Нагадаємо, напередодні глава МВС, секретар Головного народного комітету національної безпеки Абдель Фатах Юніс аль-Обейді оголосив про свою відставку і "перехід на сторону революції". Про свою підтримку демонстрантів заявляють все нові армійські підрозділи.

Водночас Каддафі виступив по ТБ зі зверненням, в якому заявив, що у нього немає посади, яку б він міг залишити. "Він не президент, він лідер революції - і він помре на цій землі мучеником", - сказав Каддафі.

За його словами, він ще не віддавав розпоряджень про застосування сили, не наказував випустити жодної кулі. "Якщо я зроблю це, все буде в огні", - попередив Каддафі.

На думку аналітиків, лідер Лівії, як і каже, не здасться, і у нього залишаються лише два виходи - застрелитися самому або почекати, поки його вб'ють.

Зараз в охопленій революцією Лівії перебувають близько 3 тисячі українців, більшість з них – працівники медичної сфери. Лікарі розповіли, що їх змушують працювати практично цілодобово під дулами автоматів. 23 лютого Україна відправила до Лівії літак для евакуації своїх громадян.

Читайте також:

Українських лікарів у Лівії змушують працювати під дулами автоматів

Глава МВС Лівії закликав армію приєднатися до повсталого народу

Африканські революції готові перекинутися до Європи

Лівія занурюється в хаос війни і анархії: влада бомбить населення, армія розкололася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: