Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лівійський бунтівний генерал заявив про початок військової операції

Армія Хафтара захопила аеропорт у Тріполі.

Офіційний представник лівійських військових Ахмад аль-Месмари оголосив про початок військової операції, пише РБК-Україна з посиланням на телеканал "Аль-рабия".

Лівійська армія фельдмаршала Халіфи Хафтара отримала контроль над аеропортом Тріполі. Поблизу аеропорту йдуть бої. Офіційний представник лівійських військових Ахмад аль-Месмари заявив, що військова операція розпочинається із наступу на Тріполі.

Крім того, під контролем армії опинилися райони Каср-Бен-Гашир, що за 30 км від столиці, і Сук аль-Хаміс – за 24 км від Тріполі.

Як повідомлялося раніше, напередодні командувач Лівійської національної армії Халіфа Хафтар оголосив про наступ на столицю Лівії Тріполі, яка перебуває під контролем визнаного ООН уряду.

Хаос в Лівії панує з 2011 року, коли був повалений і убитий диктатор країни Муаммар Каддафі. Зараз Лівія розділена між двома урядами, які ворогують між собою, - кабінетом національної єдності в Тріполі, який був сформований за підтримки ООН, а також урядом повстанців у місті Тобрук на сході країни.

ВідеоТроє українських моряків стали заручниками мігрантів, які не хочуть повертатися до Лівії

Підібрали мігрантів, а ті захопили корабель. У Середземному морі торговельне судно "Нівін" підібрало човен, де була майже сотня людей. Коли врятовані з'ясували, що судно прямує до Лівії, вчинили бунт. Адже хотіли прямувати до Італії. Заручниками ситуації стали і троє українців, що працюють на кораблі. 

Троє українських моряків стали заручниками мігрантів, які не хочуть повертатися до Лівії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції