Лобстери та ікра: Макрон запросив Трампа до дорогого ресторану на Ейфелевій вежі – ЗМІ

Повідомляється, що ціни у ресторані відповідають його висоті. 

Президент Франції Еммануель Макрон запросив Дональда Трампа пообідати в одному з найдорожчих ресторанів Парижа, розташованому на Ейфелевій вежі.

Про це із посиланням на французький журнал Paris Match американське видання The Washington Post.

Повідомляється, що президент Франції Еммануель Макрон "організовує вечерю для свого почесного гостя у паризькому ресторані, що височить на Ейфелевій вежі, ціни якого відповідають його висоті". На обіді будуть присутні обидва президенти, їхні дружини та оточення.

Зустріч відбудеться в ніч проти дати національного свята Франції. Зауважимо, що ресторан має назву "Ле Жюль Верн".

ВідеоЧим здивували політики на саміті "Великої двадцятки"

Нині невідомо, що подаватиметься в ніч президентського візиту. Однак дегустаційне меню ресторану включає делікатеси, такі як запечені сині лобстери, приготовлені з помідорами та чорними оливками, золотиста картопля з ікрою, а на десерт – підсмажена малина та абрикоси, з мигдалевим морозивом.

Фотогалерея Фірмові ліщата Трампа і задумливий Путін. Фото першої зустрічі президентів (16 фото)

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що президент Франції Еммануель Макрон запросив свого американського колегу Дональда Трампа на святкування Дня взяття Бастилії.

День взяття Бастилії відзначається щороку 14 липня. Найстаріший та найбільший парад Європи проводиться вранці на Єлисейських полях у Парижі. 

Залиште свій коментар