Лондон видворить російських дипломатів

Влада Великобританії може видворити з країни російських дипломатів у відповідь на відмову Росії видати Андрія Лугового.

Андрій Луговий. Фото: lenta.ru
Луговий вважає політичними звинувачення проти нього.
Влада Великобританії може вперше більше, ніж за десять років видворити з країни російських дипломатів у відповідь на відмову Росії видати підприємця Андрія Лугового, обвинуваченого британцями в причетності до вбивства екс-офіцера ФСБ РФ Олександра Литвиненка, пише в четвер британське видання Daily Telegraph. 

Британсько-російські відносини останнім часом різко загострилися через "справу Литвиненка". Daily Telegraph посилається на якогось "колишнього дипломата, знайомого з Росією", який заявив про "високу вірогідність" того, що Лондон може вислати з країни "деяку кількість" дипломатів середньої і нижчої ланки. За словами джерела, такий можливий крок британської сторони обумовлений тим, що британська влада обмежена у виборі дієвих заходів тиску на Москву. 

Олександр Литвиненко
Архів
Лугового звинувачують у смерті Литвиненка.
Офіційних коментарів британської сторони з цього приводу поки що немає. 

Королівська прокурорська служба Великобританії у вівторок підтвердила, що дістала офіційну відмову Росії на запит про екстрадицію Лугового, направленого російській стороні 25 травня. 

Генпрокуратура РФ мотивує відмову тим, що конституція країни забороняє видачу російських громадян іноземним державам, і пропонує провести судовий процес проти Лугового в Росії, якщо російській стороні будуть передані достатньо доказів у справі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: