Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лондон висунув вимогу Кремлю після підтвердження отруєння Скрипалів "Новачком"

Міністр впевнений, що РФ причетна до хіматаки.

Результати тестів, які підтвердили отруєння бойовою нервово-паралітичною речовиною "Новачок" сім'ї Скрипалів, ґрунтуються на висновках чотирьох незалежних і вкрай шанованих лабораторій у світі.

Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон.

За його словами, саме Росія причетна до хімічної атаки на території королівства. "Не може залишатися жодних сумнівів в тому, яка речовина була використана, а також немає жодних інших пояснень, хто несе відповідальність - тільки у Росії були кошти, мотив і попередня історія таких дій", - зазначив він.

Залучення фахівців ОЗХЗ гарантувало "чітке дотримання міжнародних протоколів за хімічною зброєю". "В інтересах прозорості і зокрема тому що нам, на відміну від Росії, нічого приховувати, ми попросили ОЗХЗ опублікувати основні висновки і поширити повний звіт усім країнам-членам ОЗХЗ, включно з Росією", - повідомив глава МЗС Британії.

Джонсон додав, що Лондон буде "невтомно працювати з партнерами, щоб викорінити огидне використання цього типу зброї". "Ми скликали сесію Виконавчої Ради ОЗХО наступної середи (18 квітня – Ред.), щоб обговорити подальші кроки. Кремль повинен надати відповіді", - заявив міністр.

Глава МЗС Британії закликав світ покласти край використанню хімзброї.

Нагадаємо, в останній своїй заяві Юлія Скрипаль повідомила, що після виписки з лікарні почувається краще. При цьому вона досі страждає від наслідків отруєння, а її батько ще у лікарні. Також Юлія відмовилася від допомоги російського посольства і просить свою сестру Вікторію не приїжджати до неї.

ВідеоПропагандисти із Росії відзначилися черговою брехнею у матеріалі про отруєння Скрипаля

Репортер одного з телеканалів начебто прокрався до лондонської лікарні, в якій перебуває Сергій Скрипаль, щоб узяти в нього ексклюзивне інтерв'ю. Автор стоїть біля дверей до відділення та розповідає, що вхід всередину заборонений. Про це, за словами репортера, йдеться на папірці, який висить на дверях. "Не заходьте, тримайтесь подалі", - схвильовано перекладає він напис. Але потім камера наїжджає на папірець, на якому насправді написано: "Обережно. Слизька підлога".

Пропагандисти із Росії відзначилися черговою брехнею у матеріалі про отруєння Скрипаля

Залиште свій коментар

Вибір редакції