Лондон захистив права підозрюваних у тероризмі

Комісія верхньої палати британського парламенту ухвалила, що низка заходів у боротьбі з тероризмом порушують права людини.

Комісія з дев'яти лордів-суддів верхньої палати британського парламенту, яка є вищою судовою інстанцією Великобританії, ухвалила що низка заходів, які проводяться урядом у боротьбі з тероризмом, порушують права людини, передає ВВС News.

Зокрема, лорди-судді ухвалили, що порушенням прав людини є введення щоденного 18-годинного домашнього арешту, коли влада накладає обмеження на переміщення підозрюваних в тероризмі і визначає, з ким і коли вони можуть зустрічатися.

Тим самим суд задовольнив скаргу шістьох іракців, підозрюваних владою в терористичній діяльності, які стверджували, що застосування до них щоденного 18-годинного домашнього арешту порушує їх права. Судді також висловилися за те, щоб щоденний домашній арешт тривав не більше 16 годин.

Крім того, розглянувши два випадки судових розслідувань, лорди-судді ухвалили, що право двох британських громадян кувейтського і лівійського походження на справедливий суд було порушене, оскільки в цілях збереження секретності їм не дали ознайомитися зі всіма деталями їхніх справ.

Лорди-судді винесли ухвалу, що уряд повинен переглянути антитерористичні заходи, що проводяться до згаданих восьми осіб - шістьох іракців і двох британців - проте не стали ставити під сумнів всю систему антитерористичних заходів, прийняту в 2005 році, на чому наполягали представники ряду правозахисних організацій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: