Лондон зіштовхнув Нью-Йорк з п'єдесталу в рейтингу найважливіших міст планети

Всього в рейтинг увійшли 125 міст, столиці України в списку не виявилося.

У новому рейтингу найважливіший світових міст, що мають найбільший вплив у політичній, інформаційній, культурній і діловій сферах, Лондон посів перше місце, а Москва опустилася з 14-го на 18-е місце.

Рейтинг склала консалтингова компанія A. T. Kearney. Всього до нього увійшли 125 міст. Українських міст у списку не виявилося.

У першу десятку потрапили такі міста: Лондон, Нью-Йорк, Париж, Токіо, Гонг-Конг, Лос-Анджелес, Чикаго, Сінгапур, Пекін і Вашингтон.

При складанні рейтингу експерти компанії виставляли оцінки за 27 різними показниками: людський капітал (число жителів з вищою освітою, наявність кращих університетів, кількість учнів в них іноземців і т. д.), ділова активність (кількість базується в місті компанією зі списку Fortune 500, ринки капіталу і т. д.), обмін інформацією (свобода слова, розвиток інтернету, доступ до теленовостям тощо), розвиток культури (музеї, кулінарія, спорт, число туристів і т. д.) і рівень політичної активності (число проводяться в місті конференцій, наявність посольств і консульств, робота аналітичних центрів тощо).

Вперше за всі роки, "найважливішим" містом світу був визнаний не Нью-Йорк як раніше, а Лондон. Причиною цього стало зниження значення Нью-Йорка як політичного центру на тлі зростання впливу Лондона.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: