Лондонське метро зупинилось

Увечері 3 вересня співробітники метрополітену Лондона почали триденний страйк. До п'ятниці рух потягів буде здійснюється лише на трьох з 12 ліній підземки.

Увечері 3 вересня співробітники метрополітену Лондона почали триденний страйк.

Як повідомляє телеканал Sky News, до п'ятниці рух потягів буде здійснюється лише на трьох з 12 ліній підземки. У страйку беруть участь 2,3 тисячі чоловік - членів профспілки RMT.

Лондонське метро
Lenta.ru
Закрита станція лондонського метро
Страйк був організований профспілкою у зв'язку з банкрутством управляючої компанії лондонського метро Metronet Rail. Після того, як влітку в компанії було введене зовнішнє управління, співробітники занепокоїлися можливими масовими звільненнями.

Холдинг Metronet Rail управляє дев'ятьма лініями метрополітену Лондона, серед них ключові транспортні напрями. Працівники решти трьох ліній не підтримали страйк. На цих лініях керівництво здійснює компанія Tube Lines Ltd.

Якщо страйкуючі не одержать гарантій того, що не будуть звільнені, вони мають намір повторити страйк у наступний понеділок, 10 вересня.

Страйк вже привів до транспортних проблем в Лондоні. Жителі і гості британської столиці вимушені пересідати на наземний транспорт, що вже у вівторок може викликати серйозні пробки в місті.

ВідеоЛондонське метро зупинилось

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: