Лондонський ювелірний магазин пограбувала банда мотоциклістів

Грабіжники, дізнавшись від своєї спільниці, де і що лежить, приїхали до магазину на шести мотоциклах, розбили вітрини, забрали прикраси і зникли.

У центрі Лондона пограбовано ювелірний салон Mozafarian: грабіжники забрали коштовностей на загальну суму близько двох мільйонів фунтів стерлінгів (3,3 мільйона доларів).

Наліт на магазин скоїли грабіжники на мотоциклах.

Пограбування, яка тривало всього 39 секунд, виявилося цілком знято камерами зовнішнього спостереження. На записі видно, як до магазину під'їжджають шість чоловік на трьох мотоциклах, після чого троє з них, розбивши кувалдою скляні двері магазину, заходять усередину.

Потрапивши в приміщення, злочинці розбили кілька вітрин і забрали прикраси. Потім вони поклали награбоване у велику сумку, сіли на мотоцикли і поїхали.

Всі шестеро грабіжників були в мотоциклетних шоломах, які закривали обличчя.

Відзначається, що в числі викраденого виявилося діамантове намисто вартістю 500 тисяч фунтів.

Продавець-консультант, що знаходилася в салоні під час пограбування, припустила, що злочинці, готуючись до пограбування, могли підіслати в магазин свою спільницю, яка оглянула приміщення, прийшовши під виглядом покупниці. Продавець прийшла до такого висновку, оскільки грабіжники діяли дуже чітко і явно знали, де лежать найдорожчі прикраси.

Тим часом, повідомляється, що злочинці не змогли розбити одну з вітрин, в якій лежали коштовності вартістю три мільйони фунтів: ця вітрина витримала удари кувалди.

Нагадаємо, 6 серпня 2009 в Лондоні було пограбовано ювелірний магазин Graff. Двоє озброєних злочинців, залякавши продавців, викрали коштовності загальною вартістю близько 40 мільйонів фунтів стерлінгів. До теперішнього часу арештовано трьох осіб за підозрою в причетності до цього злочину.

Читайте також:

У Росії здійснено рекордне пограбування інкасаторів

Інкасатор викинув напарника з машини та поїхав з 16 мільйонами

Затриманий ватажок легендарної банди грабіжників "Рожева пантера"

У Москві пограбували бізнесмена на 2,6 мільйона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: