Лондонський Біг Бен закрили для іноземних туристів

Знамениту вежу Біг Бен закрили для іноземців: поліція боїться, що серед них можуть бути замасковані терористи. Тепер підніматися на Біг Бен можуть тільки британці.

Одна з найвидатніших пам'яток Лондона – знаменита вежа Біг Бен – була закрита для іноземних туристів з міркувань безпеки. Британська поліція боїться, що під виглядом туристів на Біг Бен можуть потрапити терористи.

До заборони на Біг Бен щорічно піднімалися майже 20 тисяч туристів, Тепер іноземці взагалі не зможуть піднятися на оглядовий майданчик вежі, туди пускатимуть тільки за наявності британського паспорта і дозволу від одного з членів парламенту.

Поки що невідомо, як довго триватиме заборона і чи торкнеться вона інших пам'ятних місць британської столиці.

Представник Палати громад, підтверджуючи заборону для іноземців на огляд вежі, заявив: "Ми не даємо детальних коментарів з міркувань безпеки".

Відомо, що зміни були внесені службою охорони будівлі парламенту, яка зробила це за рекомендацією поліції.

Звичайний тур по Біг Бену триває 75 хвилин і йому передує суворий поліцейський огляд: спочатку відвідувачі проходять металодетектор, потім фотографуються спеціальною камерою, з якої потім виходить надруковане фото зі спеціальним пропуском. Після відвідувачі можуть ознайомитися з пристроєм вежі, дзвонами та годинником.

Спецслужби посилили рівень терористичної загрози в Британії після того, як у Лондонському аеропорту виявили посилки з вибухівкою, відправлені "Аль-Каїдою" з Ємену до США.

Читайте також:

Як вижити під час теракту: спецслужби дали поради туристам

Біг Бен втратив статус найбільшого годинника

"Аль-Каїда" планувала скидати заручників з Ейфелевої вежі

Спецслужби не дали ісламістам підірвати найбільші міста Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: