Лосі у небі: у США диких тварин перевозили прив’язаними до гелікоптера

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лосям зав'язували очі і у спеціальній люльці гвинтокрилом доправляли до автомобілів, які мали їх транспортувати до іншого району штату.

В американському штаті Кентуккі помітили лосів на гелікоптерах.

Перевозити їх у такий незвичайний спосіб вирішили чиновники, що опікуються охороною природи, йдеться у сюжеті «ТСН.Ранок».

Зазначається, що лосям зав'язували очі і у спеціальній люльці гвинтокрилом доправляли до автомобілів, які мали їх транспортувати до іншого району штату. Саме там бракує диких тварин, тож люди вирішили виправити ситуацію.

ВідеоУ США вигадали незвичний спосіб переправлення лосів на гелікоптерах

В штаті Кентуккі помітили диких тварин на гелікоптерах. Перевозити їх у такий незвичайний спосіб вирішили чиновники, що опікуються охороною природи. Лосям зав'язували очі і у спеціальній люльці гвинтокрилом доправляли до автомобілів, які мали їх транспортувати в інший району штату.

У США вигадали незвичний спосіб переправлення лосів на гелікоптерах

Нагадаємо, раніше до школи в американському штаті Міссісіпі забіг молодий олень. Перелякалися і учні, і сама тварина. Неочікуваний візит видався дуже стрімким. Олень буквально пронісся коридорами, перед виходом тварина не втрималася на слизькій підлозі і просто викотилась з відкритих дверей. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції