Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правоохоронці шукають наркотики та перевіряють екіпаж на тверезість.

Протягом усього серпня іспанські поліцейські з ордерами на обшук зупиняють судна "золотої молоді" біля островів Ібіца та Майорка в Середземному морі.

Станом на восьме серпня здійснено 20 рейдів неподалік Балеарських островів, повідомляє видання Mirror із посиланням на офіційний сайт іспанської цивільної гвардії.

Операція розпочалася, щойно копи довідалися про доступність на корабельних тусівках п'янкого "газу, що звеселяє". Крім того, підозру в правоохоронців викликав факт про організацію на курортах екскурсій з оргіями, записи яких облетіли порносайти.

Піднімаючись на елітні катери, поліцейські дають капітану та іншим членам екіпажу подихати в алкотестер, у той час як собаки-шукачі намагаються знайти приховані наркотики серед речей тусівників.

Також копи перевіряють наявність рятувального обладнання, відповідних ліцензій на плавання та визначають рівень світлового й шумового "забрудення" від кожного з суден.

На порушників очікують великі штрафи та заборона виходу в море. 

Нагадаємо, півроку тому бельгійські ЗМІ повідомили про оргію силовиків під час тамтешньої АТО. У поліцейському відділку Брюсселя 8 солдатів і 2 співробітниці поліції влаштували сексуальні ігри неподалік району, де проводилися основні розшукові заходи. Місцеві правоохоронці розпочали внутрішнє розслідування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції