Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лоза розкритикував Ділана і назвав нобелівську премію "кишеньковою" для США

Автор забутого хіта про маленький пліт вважає, що американець не є композитором.

Російський музикант Юрій Лоза заявив про те, що вручати нобелівську премію американському поетові і музикантові Бобу Ділану некоректно, адже він вплинув лише на культуру США.

Лоза у кращих традиціях розкритикував музиканта і поцікавився, чому Володимира  Висоцького не розглядали як кандидата на "нобеля". На його думку, премія стає "кишеньковою американською".

"Велика американська пісенна традиція - це зовсім не велика російська пісенна традиція. Наш Висоцький більш значущий для Росії, припустимо, ніж Ділан для Америки, але ніхто ж Висоцького не розглядає. Премія стає кишеньковою американською. Який внесок в світову культуру зробив Ділан, крім американської? Давайте запитаємо півтора мільярда китайців, який внесок Ділан зробив в їхню культуру. Напевно, ніякого", - наводить його цитату РИА "Новости".

На думку російського музиканта, Ділан - бард, а не композитор, а його мелодії - "ніякі".

"Його мелодії не грають оркестри в усьому світі, як композитора його розглядати не можна. Мені він завжди був нецікавий, бо мелодії у нього ніякі. Скажімо так, це більш соціальне явище, він дуже близький до бардів наших, які співають пісні, схожі один на одного. Це такий великий американський бард", - додав він. 

Нагадаємо, у Стокгольмі сьогодні, 13 жовтня, оголосили лауреата Нобелівської премії з літератури за 2016 рік. Ним став американський співак Боб Ділан. Нагороду він здобув за "створення нових поетичних висловів за допомогою великої американської пісенної традиції".

Слухайте його найвідоміші хіти за посиланням→. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції