Луценко розповів, коли суд зможе заочно судити Януковича за державну зраду

Прокуратурі знадобилися два вихідні дні, щоб підготувати тест підозри екс-президенту.

Заочний розгляд у суді справи про державну зраду позбавленого звання президента України Віктора Януковича може розпочатися вже у першому кварталі наступного року.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

"Справа про державну зраду Януковича після декількох важливих слідчих дій буде перекваліфіковуватися вже в обвинувальний акт і буде заочно вручена Януковича і захисту", - сказав він.

За його словами, лист із текстом підозри вже направлено на адресу Януковича у Ростові.

Юрій Луценко зазначив, що Янукович під час прес-конференції у Ростові сам зізнався у тому, що підписав листа із проханням до президента РФ Володимира Путіна ввести війська в Україну. Ця заява допомогла Генпрокуратурі за два вихідних дні підготувати текст підозри екс-президенту у державній зраді.

Януковича можуть почати заочно судити у першому кварталі наступного року – Луценко

Генпрокурор Юрій Луценко у ток-шоу «Право на владу» повідомив, завдяки чому стало можливим оголосити підозру екс-президенту України Віктору Януковичу, та чого ще не вистачає, аби передати справу до суду.

"Ця справа є найбільш перспективною, в ній буде невелика кількість документів. Порівняйте: у справі про вкрадене "Межигір'я" півтори тисячі томів, які здобуло слідство. Для того, щоб тільки ознайомитися із ними, стороні захисту треба буде не менше двох років по стандартам ЄС", - сказав генпрокурор.

Нагадаємо, 28 листопада, в приміщенні Святошинського суду на прямому зв'язку з ростовським судом, де зараз перебуває Віктор Янукович, генпрокурор Юрій Луценко оголосив підозру у держзраді екс-президенту.

Янукович під час відеодопиту заявив, що не пам'ятає своїх телефонних розмов з президентом РФ Володимиром Путіним під час подій в центрі Києва. Інформацію про свої перемовини порадив шукати на сайті президента України.

Хронологія допиту Януковича.

Віктор Янукович назвав перебування у Росії найгіршим періодом свого життя

Одразу після допиту Віктор Янукович дав прес-конференцію у Ростовському суді та відповів на запитання російських журналістів. Він назвав перебування у Росії найгіршим періодом свого життя і заявив - впевнений, що досі має прихильників серед українців, і хоче повернутись.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: