Луговий: Вбивці Литвиненка - в Лондоні

Росіянин Андрій Луговий пропонує шукати вбивць Олександра Литвиненка в британських спецслужбах.

Публікація в британській газеті Daily Mail стосовно того, що екс-офіцер ФСБ Російської Федерації Олександр Литвиненко, який помер у Лондоні 23 листопада 2006 року, працював на британську розвідку МІ-6, може змінити хід розслідування обставин його смерті.

Так вважає російський бізнесмен Андрій Луговий, якого спецслужби Великобританії підозрюють у причетності до вбивства Литвиненка.
 
"Посилання газети на авторитетні джерела в розвідувальних і дипломатичних службах Великобританії про те, що з Литвиненком працював нинішній шеф МІ-6 Джон Скарлетт, ще раз підтверджує, що замовників і виконавців цього злочину треба шукати не в Москві, а в Лондоні", - заявив у суботу журналістам Луговий.

"Сподіваюся, що скоро знайдуть своє підтвердження й інші версії вбивства Литвиненка, про які я говорив ще в травні цього року на прес-конференції", - сказав російський бізнесмен.

На його думку, сам факт того, що представники британських спецслужб заговорили про цю справу, свідчить про те, що вони розуміють всю парадоксальність ситуації з розслідуванням "справи Лугового" і не мають наміру надалі миритися з політизуванням розслідування вбивства екс-офіцера ФСБ РФ. 

"Я переконаний, що Литвиненко був убитий якщо не при безпосередній участі британських спецслужб, то при їх прямому потуранні", - підкреслив Луговий.
 
"Британські спецслужби знають імена істинних замовників і виконавців цього злочину", - додав він.
 
Луговий нагадав, що сам Литвиненко при зустрічах з ним неодноразово говорив про своїх високих захисників у британських спецслужбах і не приховував, що саме за дорученням МІ-6 він брав участь у вербуванні росіян розвідкою.
 
За словами Лугового, він поки не може оприлюднити всю інформацію, відому йому у зв'язку зі смертю Литвиненка. "Я активно співробітничаю з російським слідством по цій справі і дав підписку про нерозголошення", - сказав він.
 
"Сподіваюся, що британська громадськість після публікації в газеті зажадає від своїх спецслужб пролиття світла на ситуацію навколо смерті Литвиненка. Якщо цього не станеться, то, по практиці роботи британських спецслужб, справжні документи, що стосуються цієї справи, громадськість зможе дізнатися за багато десятиліть", - сказав Луговий.

Разом з тим, інформацію про те, що Литвиненко отримував зарплату від британських спецслужб, спростував товариш екс-офіцера ФСБ РФ, керівник Фонду громадянських свобод  Олександр Гольдфарб.

Про це повідомляє Lenta.ru із посиланням на радіостанцію "Эхо Москвы".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: