Лугового вербувала британська спецслужба?

Від підприємця Андрія Лугового чекали на сенсацію, тому в конференц-залі агенства Інтерфакс був аншлаг.


Спілкуватися з пресою обвинувачений в убивстві Олександра Литвиненка Луговий та його друг - теж бізнесмен і фігурант справи Литвниенка - Дмитро Ковтун прийшли у супроводі власної охорони.

Луговий дав три версії отруєння Литвиненка: це могли зробити британські спецслужби, російська мафія або Борис Березовський. Але більша частина заяви Лугового - це викриття антиросійської суті британської політеміграції Литвиненка та Березовського, які, за словами Лугового, політбіженцями не могли стати не ставши англійськими шпигунами.

Луговий зізнався, що і його британці вербували через Литвиненка. Від нього нібито хотіли, щоб він допомагав шукати компромат на президента Росії Володимира Путіна та його родичів.

Луговий каже, що Литвиненко сам шукав приводів для спілкування, і зокрема пропонував разом торгувати статусом політбіженця в Британії по мільйону фунтів стерлінгів за штуку або шантажувати Березовського. Зрозумівши, що поза тим йдеться про банальне вербування, Луговий відмовився.

Запропонована Луговим історія про моральне падіння Олександра Литвиненка ніяк не обгрунтувала його ж версій Литвиненкової смерті. І зовсім не знімає підозр з самого Лугового. Сліди плутонію, яким отруїли екс-офіцера ФСБ і які вивели слідство на Лугового, обвинувачений вважає навмисно сфальсифікованими. Себе особисто та свого друга Дмитра Ковтуна, який у справі є свідком, під кінець прес-конференції він назвав жертвами.

У своїй майбутній смерті, Андрій Луговий заздалегідь звинуватив Бориса Березовського, сказавши, що тільки йому вона може бути вигідною. Російська ж генпрокуратура на заяви Лугового відреагувала оперативно - факт вербування Литвиненка і Березовського британською розвідкою стане предметом розслідування, а за його результатом може стати ще одним із обвинувачень на адресу опального екс-олігарха і аргументом на користь його екстрадиції в Росію.

Телевізійна Служба Новин зв'язалася із представниками Бориса Березовського в Лондоні. Той усі звинувачення з боку Андрія Лугового відкидає. У своїй заяві Борис Березовський каже, що тепер зв'язок Кремля із убивством Олександра Литвиненка стає як ніколи очевидним, і сам Луговий - запевняє Березовський - діє за вказівками Кремля. Тепер щоб довести свою невинуватість Березовський пропонує Луговому ще раз приїхати до Лондона і захистити своє ім'я у суді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: