Лукашенко: без Росії мені загрожує політична смерть

Лукашенко заявив, що готовий вважати росіян "старшим братом", якщо вони не будуть Білорусь "нахиляти". А Путін запитав: "Може, це любов?"

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що відмова від зближення з Росією стала б для нього "політичною смертю".

Під час зустрічі з делегацією Приволзького федерального округу РФ Лукашенко в черговий раз заявив, що від співпраці з Росією відмовлятися не збирається.

Він також наголосив, що відносини Білорусі з іншими країнами не загрожують контактам з Росією. "Не треба нас підозрювати, що ми занадто відвернулися від Росії. На один крок Росії у напрямку до Білорусі ми зробимо назустріч десять кроків", - пообіцяв Лукашенко.

Водночас він підкреслив, що зневажливого ставлення до себе і грубого тиску на Білорусь не потерпить.

"Скажу відверто: ми не будемо глухонімими, коли нас починають занадто нахиляти, штовхати, на шкоду працювати. Ми на це реагуватимемо", - заявив білоруський президент.

Він висловив готовність вважати російський народ ("росіянина", як висловився Лукашенко) "старшим братом", але підкреслив, що цей "брат" не повинен Білорусію "нахиляти і кривдити".

Лукашенко останнім часом неодноразово виступав з критикою на адресу представників російського керівництва, звинувачуючи їх в підриві білоруської економіки і блокуванні інтеграційних процесів. Проте при цьому президент незмінно підкреслював, що сам він псувати відносини з Росією не збирається.

Зі свого боку, прем'єр Росії Володимир Путін у прямому ефірі відповідаючи на питання телеглядача про критику Лукашенка на його адресу, парирував: "А може, це любов?"

Після цього Путін додав, що "теж" має до народу і керівництва Білорусії "дуже добрі почуття".

"Є проблеми поточного характеру, які можуть викликати тертя. Але загалом керівництво Білорусі і президент Білорусі є прихильниками інтеграційних процесів, зближення з Росією, і ми це дуже цінуємо", - сказав Путін.

Читайте також:

Лукашенко "об'ївся влади" і його нудить

Лукашенко запропонував Європі почекати: він не вічний

У Росії визнали назву країни "Білорусь"

Путін відкинув пропозицію піти з політики: "Не дождетесь!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: