Лукашенко: Білорусь вступила в Митний союз, але Росія про це не знає

Білоруський президент заявив, що Мінськ ратифікував всі угоди в рамках Митного союзу, але Росія про це не знає, бо Білорусь не має доступу в російський інформаційний простір.

Білорусь ратифікувала всі договори та угоди в рамках Митного союзу, включаючи Митний кодекс, заявив президент Олександр Лукашенко.

"Ми на сьогоднішній день ратифікували всі договори та угоди, що стосуються Митного союзу. ... Ми сьогодні перебуваємо в тій же системі координат, що й вони (в Росії)", - відзначив білоруський президент.

"Повинен вам сказати, що ми ні на йоту, ні на півкроку, не міліметр не відстаємо в Митному союзі ні від Росії, ні від Казахстану", - додав Лукашенко.

При цьому Лукашенко сказав: "Але вони (Росія) цього не знають. Гарантії вам даю, що не знають. В іншому разі не було б цієї балаканини по телебаченню".

Звертаючись до журналістів, глава держави також заявив: "Не хвилюйтеся, їх (Росії) справа говорити, їм млинців хочеться, їм ковбаси хочеться, масла, напевно". Тому, продовжив Лукашенко, "зараз настав час говорити про якісь листи".

"Але це ж не підкидний лист, а відкриті, прямі листи", - підкреслив Лукашенко. Як повідомлялося, мова йде про листи Лукашенка російським політикам з приводу газової суперечки з Росією.

"Коли нам буде відкритий доступ в російський інформаційний простір, як їм відкрито у білоруський, тоді не буде листів", - сказав Лукашенко.

"Ми бачили останнім часом моторошну брехню у відношенні того, що відбувається з цими боргами. Ніхто не сказав, що "Газпром" нам повинен більше, адже вони ніде це не сказали", - зазначив президент.

За його словами, "вони (у Росії) грубо фальсифікують, фальшиво, але професійно, ріжуть всі наші виступи і роблять з нас ідіотів". "І вони що, хочуть, щоб я мовчав?" - зауважив Лукашенко.

"Ми завжди в критичні періоди інформували головних політичних гравців Росії про те, що відбувається. Тому що вони отримують однобоку інформацію, і тому я їх поінформував про це", - сказав білоруський лідер.

Нагадаємо, білоруський парламент ратифікував Митний кодекс Митного союзу перед самим закінченням четвертої сесії палати представників національних зборів Білорусії. Н

Тим часом офіційні структури в Мінську тоді відмовлялися підтверджувати дану інформацію і заявляли про те, що коментар з цього питання буде оголошено 4 або 5 липня напередодні саміту Євроазійського економічного союзу в Астані.

Читайте також:

Лукашенку дали п'ять днів на вступ до Митного союзу з Росією

Білоруський парламент таємно ратифікував Митний кодекс Митного союзу

Лукашенко погодився на поступки при створенні Митного союзу

Лукашенко обурений диктатом Росії в рамках Митного союзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: