Лукашенко готовий посадити мітингувальників у вагони і відправити до Європи

За словами Лукашенка, усіх, про кого "так дбають на Заході", він готовий посадити у вагон, або навіть у літак, і "нехай забирають".

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що готовий всіх, кого на Заході вважають політв'язнями, а також тих, хто виходить мітингувати на площі, посадити у вагони і відправити до Європи.

"Усіх, про кого так дбають на Заході, я завтра готовий посадити у вагон, а якщо швидше - і літак виділити, і перекинути їх туди. Нехай забирають", - заявив Лукашенко.

Коментуючи пропозиції міністра закордонних справ Польщі відпустити політв'язнів в обмін на консультації щодо виведення економіки з кризи, президент заявив, що не збирається йти на це.

"Торгуватися я ні з ким не має наміру. Це люди, погані вони чи хороші, це людські долі. Торгуватися з ЄС і розмінюватися на переговори чи якісь розмови, нам це не треба", - заявив президент.

"А якщо їх хочуть у ЄС до себе забрати, завтра надішлемо. Я прийму рішення і всіх, навіть тих, хто сьогодні на площах, всіх надішлемо", - уточнив він.

Лукашенко також зауважив, що в Білорусі такого поняття, як політв'язні, немає, а з 600 затриманих під час заворушень після президентських виборів 28-30 чоловік були засуджені за масові заворушення, а не за політику.

"Вони знаходяться в місцях не таких віддалених, хто умовно звільнений, хто у в'язниці, але там є неспростовні факти, в тому числі зняті зарубіжними фахівцями", - сказав Лукашенко.

Білоруський президент також заявив, що побоюється за долю так званих політв'язнів в колонії. У Шклові є колонія, і там, за висловом президента, "гідні люди".

"Цим шалапутам там робити нічого. Якщо вони туди потраплять, то протягом тижня їх швидко закличуть до порядку", - сказав Лукашенко.

Нагадаємо, у середині червня Лукашенко вже пообіцяв звільнити політв'язнів, "щоб не поганити в'язниць".

Зазначимо, в останні дні у Білорусі під час, так званих "мовчазних" протестів, коли люди не скандують гасла, а просто мовчки збираються на вулицях, зрідка в унісон плескаючи в долоні, було затримано близько 1700 осіб.

Читайте також:

Лукашенку оголосили "економічний джихад"

Журналіста польської газети засуджено на три роки за образу Лукашенка

Лукашенко заявив, що "сильні світу цього" хочуть поставити Білорусь на коліна

Лукашенко: якщо в Білорусі стане погано – погано буде всім

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: