Лукашенко готовий захищати свою країну на танку, БМП і з автоматом у руках

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лукашенко готовий захищати свою країну на танку, БМП і з автоматом у руках

Associated Press

За його словами, це конституційні обов'язки президента. Про це він заявив на нараді з питань удосконалення законодавства.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко готовий захищати свою країну на танку, бойовій машині піхоти (БМП) і з автоматом у руках. За його словами, дії влади щодо нейтралізації нібито терористичних груп були спрямовані на захист країни.

Про це у четвер, 28 січня, поінформувала БЕЛТА.

"У жодному разі не можна розслаблятися. Нам люди ніколи не пробачать нашої недолугості. Те, що ми діяли жорстко, захищаючи свою країну, вже багато хто зрозумів. А решта зрозуміють. І мені в тому дорікати не треба, що я захищав свою країну. Це мої конституційні обов'язки. І я буду захищати, чого б мені це не коштувало. Треба — на танку, БМП, з автоматом в руках", — заявив Лукашенко.

Нагадаємо, акції протесту в Білорусі почалися після виборів президента, які відбулися 9 серпня 2020 року. Після оприлюднення даних перших екзит-полів, білоруси вийшли на акції протестів у багатьох містах країни. Вони переконані, що Олександр Лукашенко сфальсифікував їхні результати на свою користь. Почалися масові протести. Досі силовики жорстоко розганяють людей, застосовують силу, масово арештовують.

10 серпня ЦВК Білорусі оприлюднила результати виборів. Лукашенко переміг з результатом 80,23%. Його головна опонентка Світлана Тихановська отримала 9,9% голосів. 23 вересня у Палаці незалежності в Мінську потай провели інавгурацію Олександра Лукашенка — він "офіційно обійняв посаду президента Білорусі". Утім, багато країн світу це не визнають, вимагають перевиборів у країні та запровадили санкції проти самого Лукашенка і його найближчого оточення. Не визнає результатів президентських виборів у Білорусі й Україна.

Протести в Білорусі: на вихідних затримали щонайменше півтори сотні учасників акцій

Протести в Білорусі: на вихідних затримали щонайменше півтори сотні учасників акцій
Наступна публікація