Лукашенко готує революцію у військових відносинах з Росією

Лукашенко, який очолить ОДКБ у грудні, планує виступити з радикальними ініціативами та вчинити революцію у військових відносинах з Росією.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко готується зайняти крісло голови в Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) і виступити з радикальними ініціативами щодо її перебудови, що зумовить революцію  у військових відносинах з Росією. Засідання Ради колективної безпеки ОДКБ відбудеться у Москві 10 грудня.

Оскільки це станеться ще до початку президентських виборів в Білорусі, намічених на 19 грудня, саміт ОДКБ у російській столиці може стати потужним передвиборним ходом білоруського лідера, і за відгуками джерел в адміністрації президента РФ, в Кремлі і в секретаріаті ОДКБ дуже стурбовані цим моментом.

Привидом до цього став демарш Лукашенка в Мінську 22 листопада, коли він відмовився підписувати в робочому порядку План застосування регіонального угруповання військ (сил) Білорусі і Росії і зажадав від Москви постачання цього угруповання озброєннями "не за ринковою ціною".

При цьому, за відомостями з Кремля, президент РФ Дмитро Мєдвєдєв даний документ вже підписав, а Лукашенко має намір це зробити на Вищій держраді Союзної держави (ВГС), дата проведення якої ще не визначена.

Проте, згідно з прийнятим регламентом, 10 грудня на саміті ОДКБ головування в цій організації перейде від Росії до Білорусі. У цей день Лукашенко і має намір озвучити свої ініціативи щодо зміцнення системи колективної оборони на пострадянському просторі. Таких ініціатив буде чимало, і вони будуть безпосередньо зачіпати інтереси Росії.

Передбачається, що Лукашенко "активізує процес реалізації рішень з формування й оснащення Колективних сил оперативного реагування (КСОР) ОДКБ", а також має намір запропонувати, щоб все постачання армій країн ОДКБ, як і Союзної держави, йшло за внутрішньоросійськими цінами.

При цьому навантаження лягає в даному випадку тільки на Росію, яка виробляє таку зброю. Проте, Москва поки що заперечує проти такого підходу.

Нагадаємо, вибори в Білорусі відбудуться 19 грудня 2010 року. 10 осіб, включаючи Римащевського, Статкевич, Некляєва, а також Лукашенка, зареєстровані як кандидати. Згідно з правилами проведення виборів, кандидати повинні припинити агітацію до 5 грудня.

Читайте також:

Лукашенка звинуватили в появі русофобських настроїв у Білорусі

Лукашенко: Росія "похерила" Союзний договір

Мінськ: поросячий лемент російських ЗМІ - це методи Геббельса

Четверта серія скандального фільму про Лукашенка з'явилася в Інтернеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: