Лукашенко хоче, щоби білоруси гинули лише на вигідних умовах

Білорусь документ зі створення КСОР підпише лише тоді, коли це буде вигідно. А коли буде вигідно, вирішить Олександр Лукашенко.

Білорусь погодиться на створення колективних сил оперативного реагування лише на вигідних умовах.

Про це президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив під час робочої поїздки по Мінській області, повідомляє його прес-служба.

Він повідомив, що під час неформальної зустрічі глав держав - членів Організації договору про колективну безпеку 31 липня в Киргизії "були спроби порушити питання", чи підпише Білорусь документ зі створення КСОР.

"Я сказав: відповідь пряма - це моє питання, і я вирішу, коли і що підписувати. Чи прийме Білорусь головування в ОДКБ? І це рішення буде за мною", - сказав він.

Президент Білорусі наголосив, що його відмова від участі в московському самміті ОДКБ 14 червня зовсім не означає, що білоруська сторона проти інтеграційних процесів, у тому числі і у військово-політичній сфері.

"Але я ставлю питання: скажіть, що я маю захищати у вас, за що мають гинути наші хлопці, якщо раптом? За те, що нас до Росії на ринки не пускають? За те, що ми не можемо одержати енергоресурси з Казахстану, Таджикистану, Росії, за те, що нам загинають скажені ціни? Мертва тиша у відповідь", - сказав Лукашенко.

"Питання були, це природно. Проте був і мій жорсткий виступ з приводу того, що якщо ми збираємося гинути один за одного, то давайте не накатувати один на одного, давайте не "наїжджатимемо", давайте житимемо, як в одній державі, як це в Євросоюзі", - зазначив він.

"І зрозуміла тоді сама структура НАТО, що вони воюють один за одне. Там же немає ані бар`єрів, ані кордонів. Це виключено. Там сильні допомагають слабким. А у нас все навпаки в даній ситуації", - вважає білоруський лідер.

Лукашенко підкреслив, що все, що стосується білоруського головування в ОДКБ або підписання документів, - це право Білорусі, і "ми обов`язково їх підпишемо, якщо вони нам вигідні".

Читайте також:

Лукашенко зізнався, що не готує сина у наступники

Лукашенко "не продасть" дружбу з Росією

Білорусь пропонує США дружбу в обмін на скасування санкцій

У Любліні вирощують портрет Лукашенка з редису та моркви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: