Лукашенко: ми схопили кур'єра з Росії, який віз гроші для опозиції

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що спонсором білоруських опозиціонерів є бізнес Росії - "ми нещодавно такого кур'єра затримали".

На кордоні Білорусі було затримано кур'єра, який перевозив 200 тисяч доларів, призначених для місцевої опозиції.

Як заявив президент республіки Олександр Лукашенко, гроші для опозиції були надіслані з Росії. "Сьогодні ще один спонсор у них (опозиціонерів) знайшовся - бізнес Росії. Ми знаємо, хто ці гроші платить, бо нещодавно такого кур'єра затримали", - повідомив він в інтерв'ю російським ЗМІ.

Коли конкретно була затримана ця людина, президент не уточнив. Опозиція на заяву поки що не відреагувала.

Лукашенко також повідомив, що гроші з Росії (для підтримки білоруської опозиції) надходять до Білорусі не безпосередньо, а через інші країни - зокрема, Литву і Польщу.

У той же час, наголосив Лукашенко, білоруські опозиціонери, як і раніше отримують гранти з Європи.

Він назвав своїх опонентів "нікчемними людьми, які на дух не переносять Росію".

"Якщо вони (Росія) роблять ставку на нікчемних і безперспективних людей в Білорусі, значить, вони не дуже серйозно налаштовані з нами втратити відносини", - сказав президент.

Раніше Лукашенко назвав опозиціонерів "ворогами народу". Він заявив, що "ті, хто вчора грав на західній скрипці, сьогодні грають на балалайці в Москві ... їдуть туди на оглядини".

Нагадаємо, останніми місяцями на російському ТБ пройшла інформаційна кампанія, спрямована проти Лукашенка. У пресі цю кампанію розцінили як свідчення того, що Лукашенко втратив підтримку російської влади і не зможе розраховувати на неї під час майбутніх президентських виборів.

Вибори в Білорусі призначені на 19 грудня. Деякі із суперників Лукашенко виступають з проросійських позицій, обіцяючи у разі перемоги поліпшити відносини між двома країнами. У той же час офіційно Росія нікого з опонентів чинного президента Білорусі не підтримала.

Читайте також:

Суперник Лукашенка ходитиме по електричках з гармошкою

Лукашенко став кандидатом у президенти з порушенням закону

Лукашенко оголосив опозиціонерів "ворогами народу"

Білоруси помстилися за Лукашенка, поглумившись над "Ладою" Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: