Лукашенко: мій син - від Бога. Так Путін сказав

Президент Білорусі Олександр Лукашенко зізнався, що його позашлюбний син і дня не може провести без батька.

Під час свого перебування в Сочі президент Білорусі Олександр Лукашенко поділився з російськими журналістами подробицями свого приватного життя. Зокрема, розповів про свого позашлюбного сина Миколу, якого останнім часом часто бачать разом з Лукашенком.

"Так у мене доля склалася, це не тому що я піарю. Відверто вам скажу, що якщо мене немає вдома, він не спить, не їсть, це взагалі не дитина. Ось він прив'язаний, як хвіст, і це вже не перший рік. Я в закордонні відрядження змушений його брати, тому що він не спатиме, буде повністю виснажений", - розповів Лукашенко.

"Він прив'язаний до батька - ну що, я його маю відштовхувати, він що, мені заважає?", - емоційно додав він.

Білоруський президент також прокоментував ситуацію, коли під час офіційних переговорів маленький Коля сидів у нього на колінах:

"Ну, було одного разу, я кажу: "Коля, сядь поряд, ну не треба на коліна, це ж офіційні переговори". Він тут влаштував скандал: "Ні, я хочу з тобою на коліна. Ти мій тато, я хочу з тобою на коліна". Ну що тут скажеш, коли вже оператори сидять, журналісти, все - "Гаразд, сядь ти вже на коліна".

Також Лукашенко розповів, як він брав з собою Колю до Папи Римського.

"Дивлюся, у нього (Папи Римського – прим. ред.) сльози на очах, він Колю по головці гладить, а Коля не любить, ось від мене у нього - по голові він любить, коли його гладять, тільки батько може по голові його там, - і він, дивлюся, зіщулився, і я йому кажу: "Терпи. Терпи", кажу".

"І цей Папа Римський забув, що він Папа Римський, з цим малюком. Він йому подарунки подарував, до речі, російський буквар. Щоб вивчати російську мову... Розумієте, ось душевна була атмосфера, забули про мене там, Коля був там в центрі уваги. Тому ну так склалося в житті, і що тут баламутити, я часто говорю: "Ну, деякі своїх дружин тягають по всіх цих візитах, деякі собак приводять на переговори" - ніхто нікого не критикує", - зазначив Лукашенко.

Він зізнався, що його син – "як талісман мій, це мій хрест, ось я його несу".

"А скажіть, а скільки у нас, у Росії і в Білорусі, дітей ось таких, як "позашлюбний син президента", як у нас кажуть. Скільки у нас таких дітей? А скільки у нас кинутих дітей? Так хай це буде прикладом тому, як вже в житті так склалося, що у тебе народилася дитина, не важливо, як він народився. Ось тут Путін сказав: "Це від Бога". Так чого я маю те, що Богом дано, ховати?", - підкреслив президент Білорусі.

Читайте також:

Лукашенко чекає на Мєдвєдєва в елітному готелі олігарха Дерипаски

Лукашенко зізнався, що не готує сина у наступники

Лукашенко привіз на переговори позашлюбного спадкоємця

Лукашенко "не продасть" дружбу з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: