Лукашенко: Мєдвєдєв віддав команду мене "мочити"

Олександр Лукашенко охарактеризував свої відносини з російським керівництвом як "погані, якщо не сказати гірше".

Президент Білорусі Олександр Лукашенко розцінив свої відносини з президентом Росії Дмитром Мєдвєдєвим і прем'єром Володимиром Путіним як "погані, якщо не сказати гірше".

В інтерв'ю російським журналістам Лукашенко висловив упевненість, що інформаційну війну проти нього на російському ТБ було розпочато за командою Мєдвєдєва (нагадаємо, в ефір вийшли три серії фільму "Хрещений батька", в якому Лукашенка зображено як психічно хворого авторитарного правителя).

"Ніякі це не ЗМІ, це абсолютно точно їх (Мєдвєдєва і Путіна – прим. ред.) команда. Два дні тому приїхав туди один з наших міністрів, який працює в ідеологічному секторі. До нього підійшов один з провідних людей, який за ЗМІ відповідає, з питанням: "Ну, як ми вас "мочимо?", - заявив білоруський лідер.

"Це все команда Мєдвєдєва, - переконаний Лукашенко. - Не знаю, наскільки це підтримується Путіним, але в мене є відомості про те, що він ту ж позицію займає. І ми знаємо, що це за команда. Це та ж команда, яка "мочила" Шаймієва, Муртаза Рахімова "нахиляла", потім до Ілюмжинова підібралися, потім мене прихопили, потім Лужкова. Це одні й ті ж люди".

"Є там і порядні люди, які нічого вдіяти не можуть, але які нам розповідають, що там відбувається", - додав президент.

Він також прокоментував висловлювання, зроблені Мєдвєдєвим у Шанхаї з приводу президентських виборів у Білорусі.

Президент РФ, зокрема, заявив, що не чекає "нічого хорошого" від президентських виборів в Білорусі, і тут же обмовився: "Жарт, звичайно".

"У кожному жарті є частина правди. Якщо Росія покаже нам приклад цих прав людини і демократії, ми точно будемо не гірші", - пообіцяв Лукашенко.

Читайте також:

Лукашенко: ми схопили кур'єра з Росії, який віз гроші для опозиції

У Білорусі знімуть аналог "Хрещеного батьки" про Путіна

Суперник Лукашенка ходитиме по електричках з гармошкою

В Інтернеті з'явився ролик-викриття планів Путіна вбити Лукашенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: