Лукашенко назвав білоруську міліцію "купкою бандитів"

Президент Білорусі гостро розкритикував діяльність правоохоронних органів країни, які, за його словами, працюють за принципом "Васько слухає та їсть".

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав міліцію "купкою бандитів" і пообіцяв особисто розібратися з найбільш резонансними випадками скарг на недотримання законності.

"За принципом "Васько слухає та їсть" деякі трохи знахабнілі структури починають вважати себе вище закону. До міліції маса питань. Вони часом забувають про те, що вони народна міліція, але не поліція і не купка бандитів", - зазначив Лукашенко.

Гостра заява пролунала увечері в понеділок на нараді з питань дотримання правоохоронними органами законності при забезпеченні контролю за фінансово-господарською діяльністю Національного парку "Прип'ятський".

Приводом для наради стала скарга працівників Національного парку на дії окремих співробітників правоохоронних органів.

"Подібні наради стануть практикою в моїй роботі, тому що мінські кулуарні умовляння великих начальників, прохання й вимоги не завжди дають результат. Без публічності і розгляду на місцях мої вимоги, напевно, не мають такого впливу на процеси", - сказав Лукашенко.

МВС Білорусі порушило кримінальну справу за фактом надання інтим-послуг відвідувачам Національного парку "Прип'ятський". Організатором таких послуг виступав білоруський приватний підприємець, який організовував мисливські тури для росіян.

"Правоохоронними органами крім цього було також піднято питання про можливі зловживання з боку посадових осіб при організації і проведення полювання. Проте реальних фактів протиправних дій виявлено не було", - заявили в міліції.

"Постає питання: яку мету переслідували при цьому відповідні структури? Якщо ви хотіли відловити і покарати людину, яка займалася сутенерством, я це вітаю. Ніхто не має права займатися подібним бізнесом! Найсвятіше, що є в нашому світі, - це жінка, і торгувати нею не дозволено! Вже з ким їм спілкуватися, це їхня справа. Ми тут не проконтролюємо нікого і не змусимо нікого. Але торгувати такими послугами нікому не дозволено! Я вже про це говорив не один раз", - прокоментував інцидент Лукашенко.

Білоруський президент особливо підкреслив, що не має наміру давати правову оцінку діям ні правоохоронних органів, ні керівництву Національного парку, а хоче лише детально розібратися в ситуації.

Читайте також:

Російське посольство в Білорусі закидали "коктейлями Молотова"

Лукашенко нагримав на прем'єра на нараді: уряду загрожує відставка

У Білорусі знімуть аналог "Хрещеного батьки" про Путіна

У Білорусі відключили перший сайт за "цензурним" указом Лукашенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: