Лукашенко назвав умову свого висунення в президенти

Лукашенко не піде на вибори, якщо не відчує підтримку народу. Але впевнений, що народ підтримає.

Олександр Лукашенко не має наміру брати участь у майбутніх виборах президента Білорусі тільки в одному випадку, якщо побачить, що його не підтримує народ.

"Я пам'ятаю, як мене обрали 15 - 16 років тому: я чесно виграв, тому що народ так вирішив, - сказав президент. - Якщо я побачу, що цієї підтримки немає, і людям Лукашенко вже набрид, і вони в більшості своїй вже не хочуть, щоб Лукашенко працював на цій посаді, то я вам клянусь, що за це крісло триматися не буду".

Білоруський лідер також пообіцяв, що на майбутніх президентських виборах для всіх кандидатів будуть створені рівні умови.

"Абсолютно для всіх", - зазначив він, звернувши увагу на те, що йому "немає необхідності створювати нерівні умови", так як увага до цих виборів, за оцінкою Лукашенка, і в Європі і в Росії буде особливо пильною.

"Європа і так буде пресувати мене по повній програмі, і мені ще створювати додаткові прецеденти, щоб мені дорікали в тому, що я нелегітимний, неправильно вибори провів - мені це абсолютно не треба", - підкреслив Лукашенко.

Нагадаємо, раніше Лукашенко заявив, що країну чекає важка президентська виборча кампанія. Наступні вибори президента Білорусі повинні відбутися не пізніше, ніж 6 лютого 2011 року.

Читайте також:

Лукашенко пообіцяв не передавати владу у спадок

Білоруський опозиціонер став першим претендентом на місце Лукашенка

Лукашенко пророкує важкі вибори у Білорусії у випадку його участі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: