Лукашенко назвав замовників фільму "Хрещений батько-2"

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що фільм "Хрещений батько-2" замовили супермільярдери, для яких він чужа людина.

Після показу по російському телеканалу НТВ документального фільму "Хрещений батько-2" російські політичні лідери повинні публічно чітко позначити свою позицію відносно президента Білорусії, вважають експерти. Висловитися повинні депутати, члени уряду та інші представники політичної еліти. Якщо політики промовчать, значить, інформаційна кампанія стала лише укусами образи без серйозних намірів.

Сам Олександр Лукашенко впевнений, що замовили компромат на нього російські колеги. "Я знаю, хто ці команди дає, хто цими процесами керує", - заявив Лукашенко журналістам у ході поїздки по Речицького району минулої п'ятниці. Він запевнив, що Білорусь не буде "відповідати на бруд брудом", але свого часу розкриє російській людині очі, "якщо вона не буде чогось розуміти". "Мабуть, у нас різні підходи і поняття, - констатував білоруський лідер. - Вони дуже багаті, упаковані по повній програмі, супермільярдери. Що мені з ними розмовляти? Я для них чужа людина ..."

Експерти раніше висловлювали думку, що компроматом відносно Лукашенка Кремль хоче позначити свою відмову від подальшої підтримки Лукашенка, а також намір сприяти зміні влади в Білорусі. Білоруські політологи не згодні з такою оцінкою інформаційної війни. На їхню думку, випади відносно білоруського лідера - всього лише спроба налякати норовливого союзника і зробити його більш поступливим.

Читайте також:

Російське ТБ продовжило атаку на Лукашенка

Лукашенко: задача Росії - залякати сусідів

Саакашвілі знайшов нового союзника в особі Лукашенка

Кількість громадян Білорусі , які підтримують об'єднання з Росією, зменшилася

ВідеоФільм "Хрещений батько" з різкою критикою на адресу президента Білорусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: